Ocenenie

Spotrebiče navrhujeme tak, aby boli nielen krásne, ale tiež aby sa jednoducho ovládali. Vďaka prepojeniu atraktívneho vzhľadu s vyspelými technológiami pravidelne získavame ocenenie za inovácie a dizajn. Pretože si každé z cien vážime, nižšie vám všetky predstavujeme.

Práčka AEG ProSteam je podľa spotrebiteľov produktom roka 2019

Nezávislý nákupný portál Heureka.sk každoročne vyhlasuje najpopulárnejšie produkty v rôznych produktových kategóriách. K hlavným kritériám hodnotenia patria obľúbenosť, vyhľadávanie a záujem spotrebiteľov. Ocenenie Produkt roka 2019 získala aj naša spredu plnená práčka AEG ProSteam, konkrétne model L7FBE48SC.

Zabudovateľná rúra SteamBake ocenená „značkou kvality“ dTest

V máji 2019 uskutočnil časopis spotrebiteľov dTest dôkladné testovanie zabudovateľných rúr, v ktorom získala rúra AEG BPE556320M prestížne označenie „značka kvality“.

Indukčné varné dosky MaxiSense®

Varné dosky MaxiSense® ponúkajú všetky výhody indukčnej technológie a intuitívne ovládanie. Dizajn bol inšpirovaný charakteristickými čistými tvarmi starovekých nádob z Ázie, ale svojim elegantným tvarom a sklom po oboch stranách dosky sa viac prikláňa k štýlu škandinávskemu.

Umývačky riadu ComfortLift®

Inovatívna technológia ComfortLift® uľahčuje manipuláciu s riadom. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadvihnutie spodného koša umývačky, aby ste sa k riadu nemuseli ohýbať. Umývačka riadu ComfortLift® preto bola ocenená prestížnou medzinárodnou zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za najlepší produktový dizajn.

Kombinovaná chladnička ProFresh Plus

Ako prvá chladnička s mrazničkou s plne nastaviteľnými úložnými priestormi získala chladnička ProFresh ocenenie Red Dot za vynikajúci dizajn. Nech je vo vašom nákupnom zozname čokoľvek, úložné boxy CustomFlex® umožňujú zorganizovať si potraviny podľa vlastnej potreby.