Objavte

Kombinované chladničky s mrazničkou

SVIEŽOSŤ PRÍRODY ZACHOVANÁ

Náš chladiaci systém TwinTech® zabezpečí optimálne skladovacie podmienky pre všetky druhy ovocia a zeleniny, ktoré nám príroda ponúka. Všetko, od kelu po uhorky, zostane dlhšie čerstvé. Listy sú krehkejšie, jablká chrumkavejšie a každé sústo je plné chuti. Priestranná zásuvka má tú výhodu, že ak si kupujete veľa čerstvých potravín, vždy sa nájde miesto na ich uskladnenie.

TECHNOLÓGIA TWINTECH®

Vďaka chladiacemu systému TwinTech® pracuje chladiaca a mraziaca časť nezávisle na sebe.  Obe časti udržiavajú optimálnu teplotu a vlhkosť tak, aby potraviny zostali dobre zamrazené a dlhšie čerstvé.

aeg-logo-transparent-twintech-small.png

S technológiou TwinTech® je jednoduché skladovať každú ingredienciu pri správnej teplote.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

PRIRODZENÉ CHUTE V ŠPIČKOVEJ FORME

Chráňte chuť, nebojte sa straty výživných látok. Uchovávajte čerstvé a mrazené potraviny v tej najlepšej kvalite vďaka systému TwinTech®. Udržiava optimálnu teplotu a vlhkosť s minimálnymi výkyvmi, preto nedochádza k tvorbe námrazy ani k znehodnoteniu kvality čerstvých potravín. Ovocie a zelenina zostanú chrumkavé a plné chutí. Mäso a ryby budú čerstvé a plné nutričných hodnôt, rovnako, ako v deň nákupu.

CHLADENIE NA MIERU

Chladnička s technológiou 360 ° cirkulácie vzduchu zabezpečí, pre špičkovú ochranu potravín, konzistentné chladenie v každom rohu.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠEJ CHUTI

Či už zháňate extra veľkú chladničku s mrazničkou, do ktorej sa vojdú zásoby jedla pre početnú rodinu alebo kompaktnú chladničku do malej kuchyne, určite si z našej ponuky vyberiete. Usilujeme sa o to, aby naše spotrebiče vždy zabezpečili optimálne podmienky na skladovanie našich potravín. Vďaka tomu môžete vždy počítať s tým, že si suroviny pri skladovaní zachovajú chuť, čerstvosť a najvyššiu kvalitu.

FLEXIBILNÉ UKLADANIE

Prispôsobte si chladničku presne podľa svojich predstáv vďaka modulárnemu úložnému systému CustomFlex®. Priehradky vo dverách chladničky môžete v okamihu premiestniť, vďaka čomu je úložný priestor flexibilný a využitý vždy na maximum. Zásobníky na bylinky, priehľadné krabičky na syry, bezpečné police na mliečne výrobky, omáčky a korenie. Priehradky s potravinami usporiadajte jednoducho tak, ako vám to práve vyhovuje.

PREČO PRÁVE CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU AEG?

  • TwinTech® No Frost

    Vďaka beznámrazovej technológii TwinTech® No Frost už netreba chladničku nikdy odmrazovať. Potraviny si navyše vďaka nezávislej cirkulácii vzduchu v chladničke a mrazničke zachovajú čerstvú chuť a vzhľad omnoho dlhšie.

  • LowFrost

    Technológia LowFrost redukuje tvorbu námrazy. Vďaka tomu, že mraziace špirály sú omotané okolo vane mrazničky, nemusí sa tak často odmrazovať. Navyše ušetríte, keďže táto technológia je energeticky menej náročná.

VYBERTE SI MODEL NA MIERU

Preukázalo sa, že mäso a ryby vydržia pri teplote okolo 0 °C až o 3 dni dlhšie ako pri štandardnom chladení pri vyšších teplotách.

PRESNÉ CHLADENIE A VÝNIMOČNÉ VARENIE

Potraviny jako maso a ryby si uchovávají nejlepší chuť, když jsou skladovány při určité teplotě, konkrétně kolem 0 °C. Právě proto jsou naše chladničky s mrazničkou vybaveny speciálním oddílem s nulovou teplotou, kde pro tyto suroviny panují ideální podmínky. Můžete se tak spolehnout na to, že si maso i ryby zachovají maximální čerstvost a skvělou chuť.

Užite si vybrané modely so zárukou 5 rokov 

Naše spotrebiče vybavujeme tými najmodernejšími funkciami, aby vám slúžili čo najlepšie a čo najdlhšie. Pretože vieme, že sa na ich kvalitu môžete spoľahnúť, ponúkame vám pre vybrané modely záruku rozšírenú na 5 rokov. 

VŽDY PERFEKTNÁ ČISTOTA A SVIEŽOSŤ

Hygienické prostredie pre vaše potraviny 

Udržiavajte svoju chladničku s mrazničkou vždy v perfektnej kondícii vďaka našim účinným pomocníkom, ktorí ju spoľahlivo zbavia nečistôt a nepríjemných pachov. Sprej na starostlivosť o chladničku sa postará o perfektnú čistotu a lesk, podložka Fresh Keeper uľahčí cirkuláciu vzduchu v časti pre zeleninu a pohlcovač pachov Fresh Plus zanechá interiér vždy svieži.