Objavte

Odsávače pár

SVIEŽA KUCHYŇA BEZ DOTYKU

Aby ste sa v kuchyni mohli sústrediť iba na varenie, musíte eliminovať rušivé elementy. O vašu pohodu sa spoľahlivo postará náš výkonný odsávač. Kuchynské prostredie zostane svieže a príjemné, bez toho aby ste sa museli odsávača čo len dotknúť. Náš varný panel dokáže vďaka funkcii Hob2Hood bezdrôtovo spustiť odsávač pár a automaticky nastaviť výkon ventilátora podľa toho, aké jedlo práve pripravujete. Varte šikovne!

INTELIGENTNÝ ODSÁVAČ KOMUNIKUJE S VARNÝM PANELOM

Keď máte plné ruky práce s prípravou večere pre hostí, náš odsávač sa postará o čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni. Vďaka funkcii Hob2Hood komunikuje odsávač pár s varným panelom. Na začiatku varenia inteligentný systém automaticky zapne a rozsvieti odsávač pár a nastaví stupeň odsávania podľa intenzity varenia. A vy sa môžete sústrediť na to, čo vás baví.

A pan of seafood cooking

VÝKON, NA KTORÝ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

S vysoko výkonnými odsávačmi si môžete hneď po varení vychutnávať čistý a svieži vzduch. Dômyselná filtrácia zabezpečuje, že sa mastnota neusadzuje vnútri odsávacieho mechanizmu. Odsávač sa ľahšie čistí a kuchynské výpary sa okamžite a bez akýchkoľvek problémov odfiltrujú preč. Myslite na detaily, na ktorých záleží každý deň.

Food cooking on an AEG induction hob while an AEG cooker hood is extracting excess steam

NENÁPADNÝ ALEBO VÝRAZNÝ? JE TO NA VÁS

Všetky naše odsávače zbavia kuchyňu nepríjemných pachov rýchlo a efektívne. Ale tam sa ich podobnosť zvyčajne aj končí. Vyberte si odsávač podľa svojho štýlu, aby čo najlepšie ladil s vašou kuchyňou. Osobitý dizajn odsávača Skylight (na obrázku) sa stane dominantou vašej kuchyne, zatiaľ čo model Discreet elegantne zapadne do kuchynskej linky.

Create the perfect ambience in your kitchen

NENECHAJTE SA RUŠIŤ

Chuť. Sofistikovanosť. Kvalita. Rozmanitosť. Varenie je radosť. Teda ak vás pri ňom neruší hlučný odsávač pár. Ak si vyberiete model SilentTech, môžete sa tešiť na pokojnú atmosféru aj počas varenia. Pracovnú plochu ožiari teplé svetlo LED a funkcia Breeze po skončení prípravy jedla nehlučne vyčistí vzduch a postará sa o príjemnejšie prostredie.

PREČO PRÁVE ODSÁVAČE AEG?

 • 1
  Hob2hood

  Vďaka funkcii Hob2Hood komunikuje odsávač pár s varným panelom. Na začiatku varenia automaticky zapne a rozsvieti odsávač pár a nastaví stupeň odsávania podľa intenzity varenia. Odsávač pár je možné ovládať aj manuálne.

 • 2
  Funkcia Breeze

  Technológia Breeze zabezpečí dokonalé a jedinečne tiché odsávanie nežiaducich pachov. Udržiava tak vašu kuchyňu stále sviežu.

 • 3
  Predĺžená záruka

  Pretože vieme, že sa na kvalitu našich spotrebičov môžeme spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič.

Ktorý odsávač zapadne do vašej kuchyne?

Salmon cooking on an induction hob while the excess steam is being extracted by the cooker hood
Najširšia ponuka

Zo širokej ponuky spotrebičov si aj vy ľahko vyberiete ideálnu kombináciu Hob2Hood.

A stylish AEG cooker hood

VAŠA KUCHYŇA, VÁŠ ŠTÝL

Doprajte si efektívne odsávanie s dômyselnou funkciou Hob2Hood, vďaka ktorej odsávač prispôsobí svoj výkon intenzite varenia na varnom paneli. Pretože je naša ponuka varných panelov prepojených s odsávačmi pár najširšia na trhu, aj vy si u nás ľahko vyberiete ideálnu kombináciu funkcií a štýlu, ktorý sa hodí práve do vašej kuchyne. Bez kompromisov.

VYSOKÁ KVALITA, DLHŠIA ZÁRUKA

Naše spotrebiče sú vybavené najmodernejšími funkciami, aby vám slúžili čo najlepšie a najdlhšie. Pretože vieme, že sa na ich kvalitu môžeme spoľahnúť, ponúkame vám pri vybraných modeloch predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič.