Ako čítať naše recenzie

V sekcii recenzií nájdete rôzne odznaky, ktoré poskytujú viac informácií o pôvode recenzie:

 • Overená recenzia

  Tieto recenzie uverejnili spotrebitelia, ktorí uviedli, že výrobok zakúpili alebo dostali ako darček.

 • Vyžiadaná recenzia

  Tieto recenzie vznikli na základe výzvy v rámci kampane, pri testovaní našich spotrebičov alebo boli podmienkou na účasť v súťaži.  

 • Odporúčanie produktu

  Recenzie uverejnené spotrebiteľmi, ktorí by tento produkt odporučili svojmu priateľovi.

 • Neoverená recenzia

  Tieto recenzie sú pridané používateľmi, ktorí neoverili svoj nákup alebo skúsenosti s produktom.

Ako napísať dobrú recenziu

 • Transparentnosť

  Chceme vedieť o vašich skutočných skúsenostiach s produktom. Buďte úprimný a konštruktívny!

 • Myslite na ostatných používateľov

  Vašu recenziu si môžu prečítať aj ostatní používatelia. Buďte podrobný a opisný. Čo by ste chceli vedieť pri rozhodovaní sa o kúpe?

 • Pomôžte nám zlepšovať sa!

  Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, aby sme mohli vyrábať produkty, ktoré si naši spotrebitelia obľúbia. Pomôžte nám zlepšovať sa zdieľaním vašich názorov!

Autenticita recenzií

Venujeme sa autentickej spätnej väzbe od spotrebiteľov. Používame nezávislých posudzovateľov recenzií tretích strán na overenie a moderovanie každej recenzie, aby sme zabránili zobrazovaniu podvodného, nevhodného alebo irelevantného obsahu. Pre pochopenie tohto procesu si prečítajte pokyny k recenziám.

 • Nepreberáme obsah. Uverejní sa akýkoľvek obsah (vrátane negatívnych recenzií / hodnotení s nízkym počtom hviezdičiek), ktorý vyhovuje našim usmerneniam pre recenzie.
 • Neodstraňujeme negatívny obsah / obsah s nízkym počtom hviezdičiek, pokiaľ spĺňa naše zásady uverejňovania recenzií. 

Napriek procesom overovania a moderovania nemôžeme zaručiť, že všetky zobrazené recenzie sú výhradne od spotrebiteľov, ktorí si kúpili alebo používali naše produkty alebo využili naše servisné služby. Recenzie pridané spotrebiteľmi, ktorí sú identifikovaní ako overení kupujúci alebo používatelia ponúkaného výrobku/opravárenských služieb, sú označené ako "overená recenzia". Recenzie pridané spotrebiteľmi, ktorí nie sú identifikovaní ako overení kupujúci alebo používatelia výrobku, sú označené ako "neoverená recenzia".

Kompletné a transparentné informácie o pravidlách zamietnutia recenzií, ako ich definovali naši poskytovatelia hodnotenia tretej strany, nájdete tu.