V kuchyni BEZ OBÁV.

V kuchyni BEZ OBÁV.

Rad spotrebičov AEG Mastery vyniká nadčasovým dizajnom, precíznym spracovaním a najvyspelejšími funkciami, ktoré vám dodajú správne sebavedomie. Prispôsobí sa vašim potrebám a chuti, takže výsledok bude vždy perfektný. Bez obáv.

 • RARE, MEDIUM ALEBO WELL DONE? BEZ OBÁV.

  Súčasťou multifunkčnej parnej rúry je TEPLOTNÁ SONDA, ktorá postráži mieru prepečenia pokrmu a zaistí vždy perfektný výsledok presne podľa vašich predstáv.

 • PERFEKTNE SI PORADÍ S ODOLNOU ŠPINOU AJ KREHKÝMI SKLOM

  Umývačky riadu AEG sa postarajú o riad na tej najvyššej úrovni. Funkcia AIRDRY zabezpečí, že riad bude vždy perfektne suchý a bez škvŕn.

 • Dokonale sa prispôsobí všetkým vašim potrebám

  Technológia FLEXIBRIDGE™ umožňuje prepojiť jednotlivé varné zóny indukčného panela do väčších celkov, a poskytnúť vám tak maximálnu flexibilitu.

 • DLHODOBO OCHRÁNI ČERSTVOSŤ AJ CHUŤ POTRAVÍN

  V chladničkách s mrazničkou AEG je o potraviny perfektne postarané. Napríklad systém CUSTOMFLEX® umožňuje variabilné rozmiestnenie priehradiek na dvierkach, takže sa vždy prispôsobí vašim aktuálnym potrebám.

 • DOKONALE PREPEČIE ZVNÚTRA AJ ZVONKA

  Sporák s funkciou STEAMBAKE pridá do pečenia správnu dávku pary, aby bolo pečivo nadýchanejšie a kôrka chrumkavejšia.

 • VÍNO AKO V BAVLNKE

  Domáce vínotéky AEG poskytnú vínu profesionálnu starostlivosť. Zaistia optimálnu teplotu skladovania a zabránia vysychaniu korku. Elegantný dizajn skvele zapadne do vašej kuchyne.

S AEG VŽDY NIEČO EXTRA. BEZ OBÁV.

Predĺžená záruka na celý spotrebič

Predĺžte si štandardnú záručnú dobu na váš nový kuchynský spotrebič AEG. Pri vybraných modeloch teraz ponúkame predĺženú záruku 5 rokov na kompletný spotrebič.

Stačí, keď si zakúpený výrobok zaregistrujete v našom online formulári.


ZVLÁDNITE AJ NAJNÁROČNEJŠIE VÝZVY

Aby ste si pri varení mohli splniť aj najodvážnejšie ciele, potrebujete mať k dispozícii spotrebiče, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Vyspelé technológie, ktoré sú súčasťou kuchynských pomocníkov AEG, vás za každých okolností posunú bližšie k tým najlahodnejším pokrmom. Poskytnú vám všetko, čo potrebujete – precízne ovládanie, skvelý výkon pri nízkej spotrebe energie, rýchlosť a vysokú mieru samostatnosti.

Rare, medium alebo well done? Bez obáv.

Vďaka pare odhalíte skutočný chuťový potenciál potravín, ktoré bežne konzumujete. Para vždy zvýrazní prirodzenú chuť každej ingrediencie a zachová jej farbu aj konzistenciu. A s vyspelou teplotnou sondou sa navyše môžete spoľahnúť na presné prepečenie pokrmov podľa vašich preferencií. Ružový, stredne prepečený alebo prepečený steak? V multifunkčnej parnej rúre pripravíte jedlá ako z luxusnej reštaurácie.

Dokonale sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Bez obáv.

Rýchle, presné a dokonale flexibilné. Také sú indukčné varné panely AEG, ktoré vďaka kompaktnému dizajnu skvele zapadnú do každej modernej kuchyne. Príjemne vás prekvapia svojím intuitívnym ovládaním, ktoré bleskovo zohľadní vaše požiadavky. Ak potrebujete skutočne veľkorysú varnú plochu, môžete pospájať jednotlivé varné zóny indukčného panela do väčších celkov.

 • Perfektne si poradí s odolnou špinou aj krehkým sklom

  Našim umývačkám môžete zveriť špinavé hrnce aj krehké sklo. Výsledok bude vždy perfektný. A vy si môžete užívať pohodlnú manipuláciu s riadom.

  Objavte ďalšie výhody

 • Dlhodobo ochráni čerstvosť aj chuť potravín.

  Flexibilné a vždy plné čerstvých dobrôt. Chladničky s mrazničkou AEG poskytnú všetkým druhom potravín tie najlepšie a najšetrnejšie skladovacie podmienky, aby zostali dlhšie svieže a plné chuti.

  Objavte ďalšie výhody

 • Svieža kuchyňa bez dotyku

  Nenechajte sa pri varení rušiť hlukom ani nežiaducimi pachmi a výparmi. Naše výkonné odsávače pár sa vždy postarajú o príjemnú, pokojnú a sviežu atmosféru v kuchyni.

  Objavte ďalšie výhody

Viac o značke AEG

Dizajn ovenčený cenami

Spotrebiče AEG vás zaujmú nielen svojimi funkciami, ale aj dizajnom, ktorý perfektne doladí váš interiér. Vzhľad našich spotrebičov zaujal aj odbornú verejnosť. Jedinečný mechanizmus ComfortLift, ktorý umožňuje pohodlné nadvihnutie dolného koša umývačky a zjednodušuje manipuláciu s riadom, získal prestížnu cenu iF Gold Design Award a tiež renomované ocenenie Red Dot Award.

130 rokov inovácií

Neúnavne pracujeme na tom, aby sme boli vždy o krok vpred. V roku 2017 to bude už 130 rokov, čo do vašich domácností vnášame stále nové inovácie. Naše pôsobenie na trhu sa vždy zakladalo na spájaní najvyspelejších technológií s prepracovaným dizajnom – v súlade s myšlienkami a filozofiou Petera Behrensa, ktorý sa usiloval o dokonalosť z hľadiska formy aj funkcie. Aj naďalej chceme pokračovať na ceste inovácií a rozvíjať naše hodnotné dedičstvo aj v budúcnosti.


Pečená kačka podľa vašej chuti

Čo spája špičkového šéfkuchára Honzu Punčochářa a nadšenca gastronómie Lukáša Hejlíka? Vášeň pre dobré jedlo a odvaha objavovať nové cesty. Oslovili sme ich, aby nám uvarili klasické české sviatočné jedlo – pečenú kačicu. Každý inak. Každý podľa svojej chuti. Aj klasika môže mať mnoho podôb. Záleží len na vás. Teraz v kuchyni šéfujete vy.

Vákuovacia zásuvka AEG

Pri použití funkcie SousVide, teda vákuového varenia, sa jedla pripravujú pri nižších teplotách, vďaka čomu sú pokrmy chutnejšie a zdravšie. Vákuum uchová všetky vône, chute a živiny.

Kačacie prsia s brusnicami podľa Jana Punčochářa

Šéfkuchár Jan Punčochář dokazuje, že kačicu nemusíte vždy podávať s kapustou a knedľou. Vynikajúci chuťový zážitok vám poskytnú tiež šťavnaté kačacie prsia s chrumkavou kožou, najmä ak ich, rovnako ako Jan Punčochář, pripravíte metódou SousVide, teda vo vákuu. S multifunkčnou parnou rúrou si môžete vákuové varenie dopriať aj doma. Zistite, ako na to.

Jan Punčochář

Čo vás na tomto recepte najviac baví?

Kačicu mám rád, preto som si vybral práve túto kombináciu chutí. Česká kuchyňa je mi všeobecne blízka a tiež mám rád chuť pečeného zeleru. Pri tomto recept ma najviac baví to, že môžem využiť niekoľko technologických postupov a spôsobov úpravy – metódu sous-vide, grilovanie alebo varenie zeleniny pri nízkej teplote.

Na čo by si mal dať človek pri príprave pozor?

Treba ochutnať čakanku, ktorá nesmie byť extrémne horká. Typická horkastá chuť je ale v poriadku. Ďalej je dôležité dobre opiecť kožu kačice. Preto sa má mäso vždy dávať kožou dole na studenú panvicu, ktorá sa pomaly zohrieva. Dôležité je aj pyré z mrkvy, treba musíte rozmixovať pekne dohladka, aby bolo jemné a krémové.

Aký tip by ste dal tým, ktorí budú recept skúšať?

Základom sú kvalitné suroviny. Kačicu nejeme každý deň, a tak odporúčam nebáť sa trochu zainvestovať a kúpiť naozaj pekný kúsok. Ďalej je výborné nechať neosolenú kačicu asi tri dni marinovať len v olivovom oleji s bylinkami. Bude jemnejšia a krásne voňavá.

Aké produkty podčiarknu skvelú chuť kačacích pŕs?

 • Multifunkčná parná rúra

  Všestranný kuchynský pomocník

  Pečenie, varenie i grilovanie v jedinom spotrebiči. Otestujte s rúrou AEG silu pary, ktorá zvýrazní prirodzenú textúru surovín a dodá vašim pokrmom intenzívnu chuť.

  Zobraziť rúry

 • Vákuovacia zásuvka

  Nové dimenzie chuti vďaka vákuu

  Získajte z každej ingrediencie maximum! Vákuovacia zásuvka uchová vo vašich obľúbených surovinách všetky vône, chute a živiny, aby ste si vychutnali ešte intenzívnejší kulinársky zážitok.

  Zobraziť vákuovacie zásuvky

 • Indukčný varný panel

  Rýchlosť a precíznosť

  Indukčné varné panely AEG vynikajú svojou rýchlosťou, intuitívnym ovládaním aj mimoriadnou flexibilitou. Nenechajte sa pri varení obmedzovať, doprajte si poriadnu varnú plochu.

  Zobraziť varné panely

Teplotná sonda

Vyspelá teplotná sonda zaistia perfektné prepečenie v súlade s vašou chuťou. Sonda, ktorú stačí pred pečením zapichnúť do stredu pripravovaného pokrmu, vás sama upozorní na moment, kedy jedlo dosiahne optimálnej teploty.

Kačica s opečenými šúľancami podľa Lukáša Hejlíka

Keď chce herec a gastronomický nadšenec Lukáš Hejlík urobiť na svojich hostí dojem, zvolí kačicu rovnako ako Ján Punčochář. Skvele ju doplní omáčka z brusníc, červeného vína a pomarančovej šťavy a opečené šúľance, drobné halušky zo zemiakového cesta, ktoré skvele nahradia trochu fádne žemľové knedle. S teplotnou sondou, ktorá za vás postráži správne prepečenie kačice, bude mäso ružové, šťavnaté a plné chuti.

Lukáš Hejlík

Prečo ste si vybrali práve kačicu?

Je to moje obľúbené jedlo, ktoré si rád dám v reštaurácii, ale zvládnem ho pripraviť aj doma. Je to pomerne jednoduché, teda keď sa vám podarí prsia „neumučiť“. Kačica ma baví pre svoju univerzálnosť, skvele ladí so sladkými i kyslými chuťami.

Kde ste recept objavili?

Myslím, že prvýkrát som ho robil pred dvoma rokmi, kedy som sa inšpiroval u Mariky a Jiřího Kučových, ktorí píšu blog Kitchen story. Ukázalo sa, že je dobré sa receptov držať. Na to bývam spravidla lenivý, ale keď už sa potom s niečím potrápite exaktne krok za krokom, výsledok stojí za to.

Čo by ste poradili tým, ktorí sa recept rozhodnú otestovať?

Nie je to žiadna veľká veda, ale pritom ide o recept, ktorým hostí nadchnete. Poznám ľudí, ktorí, ak teda nie sú vegetariáni, nejedia kuracie, poznám aj takých, čo nejedia bravčové alebo červené mäso. Zatiaľ som však nestretol nikoho, kto by povedal, že neje kačicu.

Považujete kačicu za sviatočné jedlo?

Za sviatočný považujem predovšetkým klasický pečený variant, pretože si ho nedoprajem až tak často. Ale tento spôsob prípravy sa hodí napríklad na rýchly obed, zdržíte sa skôr prílohou. A vďaka výbornej chuti zažijete sviatok aj tak.

Na akých pomocníkov sa spolieha Lukáš Hejlík?

 • Teplotná sonda

  Chuť podľa vašich predstáv

  Vyspelá teplotná sonda zaistí perfektné prepečenie v súlade s vašou chuťou. Sonda, ktorú stačí pred pečením zapichnúť do stredu pripravovaného pokrmu, vás sama upozorní na moment, kedy jedlo dosiahne optimálnu teplotu.

  Viac o teplotnej sonde

 • Chladnička CustomFlex

  Obľúbené suroviny vždy po ruke

  Systém vyberateľných priehradiek vo vnútornej časti dverí tejto chladničky vnesie do ukladania potravín rôznych tvarov a rozmerov nebývalú flexibilitu. A nezáleží na tom, či hľadáte miesto pre dlhé stonky póru, špargľu alebo objemnú fľašu domácej limonády.

  Zobraziť chladničky

 • Umývačka riadu ComfortLift

  Komfortná starostlivosť o riad

  Patrí vypratávanie umývačky medzi vaše najmenej obľúbené domáce práce? Umývačka ComfortLift je vybavená mechanizmom, ktorý pohodlne nadvihne dolný kôš umývačky tak, aby ste sa nemuseli zohýbať. Premeňte starostlivosť o riad na pohodlnú činnosť.

  Zistiť viac

Ďalšia inšpirácia

Búranie chuťových konvencií

Koláč má byť vždy sladký, zmrzlina studená a bravčová pečienka je najlepšia s kapustou a pivom. Alebo nie? Mnoho ľudí žije v zajatí chuťových stereotypov a obáva sa v kuchyni experimentovať. Na svete pritom existuje toľko chuťových vnemov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať! Sto ľudí, sto chutí. Pozrite sa na rôzne ponímanie obľúbeného šalátu Caesar.

Lahodná inšpirácia na každú príležitosť

Hľadáte inšpiráciu na prípravu menu na slávnostný obed, nápad na originálne občerstvenie na pohodový večer s vašimi priateľmi alebo tip na rýchlu večeru? Či už plánujete pripravovať polievku, zeleninu, mäso alebo sladký dezert, môžete sa inšpirovať našimi receptami. Vychutnajte si skvelé pokrmy s ľuďmi, ktorých máte najradšej.


Vždy niečo navyše

Teší nás, keď vám okrem prvotriednych spotrebičov môžeme dopriať aj niečo navyše.

Predĺžená záruka 5 rokov

Naším dlhodobým cieľom je vývoj spotrebičov, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Preto sú naše spotrebiče vybavené najmodernejšími funkciami a technológiami, aby vám slúžili čo najlepšie a najdlhšie. Pretože sme si skutočne istí kvalitou našich spotrebičov, ponúkame vám pri vybraných modeloch AEG Mastery predĺženú záruku 5 rokov na celý spotrebič. Ponuka platí od 1. 6. do 31. 12. 2017.

Otestujte naše spotrebiče vlastnými rukami

Hľadáte vybavenie do novej kuchyne alebo zvažujete výmenu starších spotrebičov a zaujali vás kuchynské výrobky AEG? Tak si ich vyskúšajte naživo, aby ste mohli čo najlepšie spoznať a posúdiť ich výhody. Ako na to? Prihláste sa do nášho kurzu varenia, počas ktorého si budete môcť pod dohľadom profesionálnych kuchárov spotrebiče osobne vyskúšať. Od parnej rúry až po indukciu.

Kuchárska kniha plná receptov pre multifunkčné parné rúry

V multifunkčnej parnej rúre pripravíte všetko, na čo máte chuť – od šťavnatého lososa cez bravčové koleno a chrumkavý domáci chlieb až po ovocné knedle. Stiahnite si našu kuchársku knihu plnú receptov, zaujímavých tipov a rád od profesionálnych kuchárov.

Mobilní aplikace My AEG

S mobilní aplikací My AEG budete mít doslova na dosah ruky stovky skvělých receptů, tipů a triků. Najdete zde také užitečné rady, jak dopřát oděvům správnou péči, a konečně odhalíte význam pracích štítků. Potřebujete návod k použití? Nebo kontaktovat servis? Žádný problém. Stáhněte si aplikaci zdarma a využívejte její výhody ještě dnes.